Batumi (Polski)

Pociąg

share
Nie ma stacji pasażerskich o nazwie Batumi. Makhinjauri to nazwa stacji kolejowej (nazwa pochodzi od wsi), oddalonej o 8 km na północny-wschód od Batumi. Wszystkie pociągi z Tbilisi, Ozurgeti, Kutaisi, jak również międzynarodowe z Erewania i Baku przyjeżdżają tutaj. Wewnątrz dworca kolejowego jest kasa, ale przy wyjeździe z Batumi lepiej z wyprzedzeniem kupić bilet w biurze miejskim. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej www.railway.ge.

Dojazd do miasta: Do centrum można dojechać taksówką (15 lari) lub transportem publicznym - autobusem nr 10, lub minibusem (marszrutka) nr 20. Przystanek dla obydwu znajduje się na prawo od stacji. Należy kupić podwójny bilet u kierowcy (0,80 lari) i skasować go dwukrotnie (jedno kasowanie to 0,40 lari i obowiązuje na dystansach w centrum miasta). Autobus nr 10 dojeżdża do al. Rustaveli. Marshrutka nr 20 dowiezie Cię do ul. Chavchavadze, płatność przy wysiadaniu (1 lari).

Wyczyść

Wybierz kategorię
Autobusem
Centra informacji turystycznej
Pociąg
Prom
Samolot
Taksówki
Wynajem samochodu
Wybierz kategorię
Autobusem
Centra informacji turystycznej
Pociąg
Prom
Samolot
Taksówki
Wynajem samochodu
Wybierz udogodnienia
Pokaż wszystkie
Credit Cards
Wi-fi
Wybierz udogodnienia
Credit Cards
Wi-fi
Potwierdź

Associated Venues

/BatumiPolski/Dworzec-kolejowy-Makhinjauri_118462v
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Find out more here. AGREE
Top