Katowice

Lingua House

  ul. 1 Maja 33 ,   No District          (+48) 32 256 10 40     25 Oct 2017

Also at ul. Gliwicka 12/11 (J-3). tel 32 781 77 81.

Comments

Connect via social media
Leave a comment using your email This e-mail address is not valid
Please enter your name*

Please share your location

Enter your message*
04.09.2018
meszka

Kurs angielskiego metodą przez konwersacje – super, od razu mi przypadł do gustu i dużo szybsze postępy były. Polecam sobie poczytać na stronie szkoły więcej: https://www.lingua-house.pl/news,59,kurs-angielskiegoa1-a2-b1-b2-c1-z-nativem.html
25.07.2018
Effra

Byłam na angielskim B1: https://www.lingua-house.pl/kurs-angielskiego.html super – największym problemem było mówienie więc rzuciłam się na głęboką wodę bo kurs to 90% czasu mówienie i bardzo szybko zrobiłam postępy, a lektorka była świetna. W tej cenie najlepszy kurs na jakim byłam do tej pory.
09.07.2018
suzi

Bardzo miło jestem zaskoczona. Kurs skończyłam jakiś czas temu i przymierzam się teraz do niemieckiego na poziomie B2 – porządna szkoła. Wszystkie kursy odbywały się w terminie, grupa niewielka a lektorka naprawdę sprawnie prowadziła zajęcia, była przygotowana i przemiła oraz bardzo pomocna. W tej cenie kurs naprawdę świetny imho. Do tego nacisk stricte na konwersację i sporo szybciej widziałam efekty niż na klasycznych kursach.
06.09.2017
Marita
Katowice
Szkoła bardzo dobra, byłam na tym kursie -> http://www.lingua-house.pl/j-polski-dla-obcokrajowcow.html jezyka polskiego dla obcokrajowców - przemiła lektor, nauka szybka i niewielka grupa, bardzo pozytywnie i efekty ok!
04.08.2017
qorla

Byłam na dwóch semestrach z hiszpańskiego, na tym kursie -> http://www.lingua-house.pl/kurs-hiszpanskiego.html - bardzo dobry moim zdaniem, znacznie wyżej jestem teraz poziomem, a do tego jeszcze kurs w niewielkiej grupie i z silnym nastawieniem na konwersacje – bardzo pozytywne zaskoczenie, teraz planuje na wyższy poziom pójść po wakacjach :)
30.01.2017
Areczka

Przede wszystkim szybko udało się zapisać i kurs spełnił moje oczekiwania bo grupa była niewielka a do tego lektorka poświęcała sporo czasu każdemu. W dodatku jeszcze cena sensowna no i wszystkie zajęcia się odbyły w terminie :)
02.08.2015
Neska

Przede wszystkim bardzo fajna lektorka, kurs angielskiego oparty na konwersacjach i naprawdę super sprawa, wszystkie zajęcia terminowo się odbyły, przemiła obsługa w szkole a sam kurs w dobrej cenie. Jako przygotowanie do wyjazdu za granicę było super bo mówienie, mówienie, mówienie... a to najszybsza droga do nauki :) Polecam poczytać sobie więcej o kursie: http://www.lingua-house.pl/kurs-angielskiego.html
04.09.2014
Hejli
gliwice
Ja mogę polecić. Szkoła solidna, lektorka która prowadziła zajęcia przemiła, pomocna, zajęcia zawsze odbywały się w wyznaczonym czasie, zero problemów. Kawa/herbata bezpłatnie na miejscu, kurs w małej grupie. Bardzo dobre wrażenie szkołą na mnie zrobiła, więc po wakacjach jak się zacznie nowy rok akademicki wybiorę sie na kurs bardziej zaawansowany.
Take your guide with you Download a pdf or order a printed issue Browse our collection of guides
Put our app in your pocket
Top
City Essentials

Download our new City Essentials app

download 4.5