Katowice

Lingua House

  ul. 1 Maja 33 ,   No District          (+48) 32 256 10 40     more than a year ago

Also at ul. Gliwicka 12/11 (J-3). tel 32 781 77 81.

Website

Social Links:

Comments

Connect via social media
google sign in button
Leave a comment using your email This e-mail address is not valid
Please enter your name*

Please share your location

Enter your message*
04.09.2018
meszka

Kurs angielskiego metodą przez konwersacje – super, od razu mi przypadł do gustu i dużo szybsze postępy były. Polecam sobie poczytać na stronie szkoły więcej: https://www.lingua-house.pl/news,59,kurs-angielskiegoa1-a2-b1-b2-c1-z-nativem.html
25.07.2018
Effra

Byłam na angielskim B1: https://www.lingua-house.pl/kurs-angielskiego.html super – największym problemem było mówienie więc rzuciłam się na głęboką wodę bo kurs to 90% czasu mówienie i bardzo szybko zrobiłam postępy, a lektorka była świetna. W tej cenie najlepszy kurs na jakim byłam do tej pory.
09.07.2018
suzi

Bardzo miło jestem zaskoczona. Kurs skończyłam jakiś czas temu i przymierzam się teraz do niemieckiego na poziomie B2 – porządna szkoła. Wszystkie kursy odbywały się w terminie, grupa niewielka a lektorka naprawdę sprawnie prowadziła zajęcia, była przygotowana i przemiła oraz bardzo pomocna. W tej cenie kurs naprawdę świetny imho. Do tego nacisk stricte na konwersację i sporo szybciej widziałam efekty niż na klasycznych kursach.
06.09.2017
Marita
Katowice
Szkoła bardzo dobra, byłam na tym kursie -> http://www.lingua-house.pl/j-polski-dla-obcokrajowcow.html jezyka polskiego dla obcokrajowców - przemiła lektor, nauka szybka i niewielka grupa, bardzo pozytywnie i efekty ok!
04.08.2017
qorla

Byłam na dwóch semestrach z hiszpańskiego, na tym kursie -> http://www.lingua-house.pl/kurs-hiszpanskiego.html - bardzo dobry moim zdaniem, znacznie wyżej jestem teraz poziomem, a do tego jeszcze kurs w niewielkiej grupie i z silnym nastawieniem na konwersacje – bardzo pozytywne zaskoczenie, teraz planuje na wyższy poziom pójść po wakacjach :)
30.01.2017
Areczka

Przede wszystkim szybko udało się zapisać i kurs spełnił moje oczekiwania bo grupa była niewielka a do tego lektorka poświęcała sporo czasu każdemu. W dodatku jeszcze cena sensowna no i wszystkie zajęcia się odbyły w terminie :)
02.08.2015
Neska

Przede wszystkim bardzo fajna lektorka, kurs angielskiego oparty na konwersacjach i naprawdę super sprawa, wszystkie zajęcia terminowo się odbyły, przemiła obsługa w szkole a sam kurs w dobrej cenie. Jako przygotowanie do wyjazdu za granicę było super bo mówienie, mówienie, mówienie... a to najszybsza droga do nauki :) Polecam poczytać sobie więcej o kursie: http://www.lingua-house.pl/kurs-angielskiego.html
04.09.2014
Hejli
gliwice
Ja mogę polecić. Szkoła solidna, lektorka która prowadziła zajęcia przemiła, pomocna, zajęcia zawsze odbywały się w wyznaczonym czasie, zero problemów. Kawa/herbata bezpłatnie na miejscu, kurs w małej grupie. Bardzo dobre wrażenie szkołą na mnie zrobiła, więc po wakacjach jak się zacznie nowy rok akademicki wybiorę sie na kurs bardziej zaawansowany.
Put our app in your pocket
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Find out more here. AGREE
Top