Tallinn

Euroopa Elamuskeskus

more than a year ago

Viis põhjust külastada Euroopa Elamuskeskust


Euroopa Elamuskeskus pakub võimalust koos pere või sõpradega põnevalt aega veeta ning Euroopat avastada. Oled sa näiteks mõelnud, mismoodi aitab Euroopa Liidu loodud satelliitnavigatsioonisüsteem Galileo inimelusid päästa? Või kuidas hakkab Euroopa rohelepe ehk keskkonna- ja kliimakava mõjutama meie igapäevaelu? Olgu sinu vastus milline tahes, võid olla kindel, et Euroopa Elamuskeskusest lähed koju uute muljete ja teadmistega.

Euroopa Liidu Elamuskeskus

Nüüd aga lähemalt - siin on viis põhjust, miks minna aega veetma Euroopa Elamuskeskusesse:

1. Euroopa Elamuskeskus - see on kaasaegne interaktiivne väljapanek, kus saad tutvuda just sulle huvipakkuvate teemadega. Kuidas teevad Euroopa riigid julgeolekualast koostööd? Milliste küsimustega tegelevad Eestist valitud Euroopa Parlamendi liikmed? Kes ikkagi otsustab, millised on Euroopa Liidu lähiaastate eesmärgid ja kuidas nende suunas liikuda? Põnevad videod ja infolauad aitavad leida neile küsimustele vastuseid ja avastada teemasid, mille peale sa pole ehk varem tulnudki. Kogu elamukeskuse info on kättesaadav Euroopa Liidu 24 ametlikus keeles.2. 360° kino pakub erilist filmielamust: siin näed ülevaadet Euroopa ajaloo tähtsündmustest ning saad ennast kujutleda istumas Euroopa Parlamendi istungisaalis ja osalemas kõigi eurooplaste jaoks oluliste otsuste tegemises.
 


3. Elamuskeskuse külastuse meenutamiseks saad interaktiivse fotoseina juures teha „euroselfi“, mida jagada nii oma sõprade ja tuttavatega kui ka teiste riikide Euroopa Elamuskeskuste külastajatega. Jagatud elamus on topeltelamus!4. Kui lähed keskusse suurema grupiga ja tahad põhjalikult kogeda, kuidas Euroopa toimib, siis pane end kirja matkemängule! Kuidas käib otsuste tegemine Euroopa Parlamendis? Mismoodi jõuavad 705 saadikut 27 riigist üksmeelele? Mis juhtub siis, kui parlamendi soovid ei lange kokku riigijuhtide omadega? Uuri ja mängi, ning mine tea - ehk aitab see läbirääkimiskogemus sul ka oma igapäevaelus mõnd kokkulepet kergemini saavutada.5. Ja lõpuks - vähetähtsad pole ka praktilised detailid. Elamuskeskuses on tõhus ventilatsioon ja piisavalt ruumi distantsi hoidmiseks. Abivalmis külastusjuhid tutvustavad keskust, vastavad küsimustele ja jagavad lisamaterjale. Elamuskeskuse külastamine on kõigile tasuta ja aega ette broneerima ei pea.

Vaata lisa www.euroopaelamus.ee.

Häid elamusi!

Comments

Connect via social media
google sign in button
Leave a comment using your email This e-mail address is not valid
Please enter your name*

Please share your location

Enter your message*
Put our app in your pocket
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Find out more here. AGREE
Top